Udostępniliśmy Wam nowy bezpłatny parking naszej stacji narciarskiej, na który wjeżdża się bez konieczności wyjazdu najbardziej stromym odcinkiem drogi dojazdowej do WISŁA SOSZÓW SKI & BIKE ARENA!

Zjazd w lewo na teren parkingu znajduje się w dolnej części ostatniego odcinka drogi na Soszów, która zbudowana jest z betonowych kostek, tzw. trylinki.

W weekendy i wybrane dniu, w godzinach przed/okołopołudniowych zapewniamy stamtąd bezpłatny transport ski-busem do naszej stacji narciarskiej – powrót możliwy jest ścieżką, która prowadzi z góry do parkingu, od strony naszych tras.

Ścieżka umożliwia też dojście pieszo z parkingu do WISŁA SOSZÓW SKI & BIKE ARENA w okresach, kiedy nie funkcjonuje komunikacja ski-busem, którą udostępniamy jedynie w weekendy i niektóre dni, w wybranych godzinach.

Ski-bus będzie także czekał w weekendy i wybrane dni w godz. 14:50 – 15:50, na powracających ze stoku poniżej dolnej stacji naszej kolei krzesełkowej, aby odwieźć ich na ww. parking, w tym czasie będzie kursował na trasie: spod stacji do tegoż parkingu.