Czynne są wszystkie główne trasy, o długości ok. 5 km, naszej największej w Wiśle stacji narciarskiej, w tym najdłuższa w mieście, jedna z najwyżej położonych i z tych z najpiękniejszymi widokami (jako jedyna z widokiem na Tatry!), najpopularniejsza u nas: niebieska trasa nr 3!

Planujemy, że stacja otwarta będzie w dniu dzisiejszym od 8:00 do 21:00, w tym czasie (z ew. przerwą na popołudniowe ratrakowanie)  czynna jest 4-os. kolej krzesełkowa, jednak, m.in. ze względów pogodowych godziny te mogą dzisiaj, wyjątkowo, ulec skróceniu, będziemy o tym ew. informowali na www.wislaskiarena.pl.

Decyzja o ew. przerwie na popołudniowe ratrakowanie oświetlonych nartostrad (nr 1, 2 i 5) w godz. 15:30-17:00, w zależności o frekwencji i stanu tras zjazdowych, podjęta zostanie po południu (do godz. 15:00) i podana do wiadomości na niniejszej stronie: wislaskiarena.pl.

Wyciąg orczykowy czynny jest do godz. 15:15; w razie braku przerwy na popołudniowe ratrakowanie, ww. wyciąg funkcjonował będzie do godz. 16:00.

Pamiętajcie też, że już w najbliższy piątek, na Soszowie, kolejna jazda nocna – do 23:00…‼️