Soszów, to ostatnia i jedyna kolej krzesełkowa, czynna obecnie w Beskidach (Śląskim, Żywieckim i Małym) jedynie/ głównie dla … Nawiązujemy do sytuacji sprzed 2 lat, kiedy to można było u nas pojeździć jeszcze długo, najdłużej, poza Kasprowym, w Polsce (!), bo do 10. kwietnia, po tym, jak w Beskidach wszystkie pozostałe koleje linowe dawno już[...]
Już w piątek (27.03.br.) planujemy kolejną, tej zimy, jazdę nocną – od 17.00 do 23.00… Ze względu na prognozowane na jutro (piątek – 20.03.br.), po godz. 16.00, opady deszczu, planowana wówczas jazda nocna, zostaje odwołana! Podczas jazdy nocnej obowiązują karnety w cenie 120 zł (normalny) i 105 zł (ulgowy), a trasy są ratrakowane, bezpośrednio przed[...]
Sięgamy już myślami ku: Dniu Kobiet …, i ogłaszamy 8 marca zapraszamy wszystkie Panie do jazdy u nas na lub , przez 8 godzin (od 13.00 do 21.00), za symboliczną złotówkę… Drogie Panie, przybywajcie
W trosce o Wasze bezpieczeństwo i zadowolenie z jazdy, w godz. 15.30 – 17.00 codziennie ratrakujemy trasy, przed jazdą wieczorną… W tym czasie występuje kategoryczny zakaz wjeżdżania i wchodzenia na teren naszych wszystkich nartostrad! Codzienne ratrakowanie w godzinach popołudniowych może zostać czasowo wstrzymane, ze względu na warunki atmosferyczne, o czym każdorazowo informujemy!
W sobotę – 14.02.br. najbardziej całuśny dzień roku…, i do całowania Was zachęcamy…, najlepiej przed naszą kasą biletową…, bo to będzie przepustka do Walentynkowej promocji na Soszowie… Pocałujcie więc w Walentynki swoją Wybrankę/ swojego Wybranego przed kasą…, kupcie karnet na jazdę wieczorną: od 17:00 – 21.00, a drugi skipass na nocną jazdę u nas, otrzymacie[...]
Mamy dla Was bardzo dobre wieści…, poza dotychczas czynną – niebieską, nr 2, otwarliśmy kolejne oświetlone trasy zjazdowe położone wzdłuż naszej kolei krzesełkowej: niebieskie, nr 2 i 5 oraz czerwoną, nr 1…
Od wczoraj wciąż naśnieżamy, choć dzisiaj warunki ku temu już nie takie dobre… Jutro okaże się, ile śniegu uda nam się finalnie mieć do dyspozycji, aby przygotować dla Was trasę nr 2 do jazdy, i czy będzie go wystarczająco dużo do jej uruchomienia. W ciągu dnia ratrak wyjedzie na stok i zacznie rozgarniać zgromadzony śnieg…,[...]
Mamy dla Was dobre wieści…, od rana, non stop naśnieżamy nasze trasy i zamierzamy to kontynuować w kolejnych dniach…! Po Świętach damy Wam znać o propozycjach na najblizsze dni…, planujemy m.in. organizację Sylwestra na Soszowie z poczęstunkiem, Dj-em oraz ogniskiem, przy górnej stacji naszej kolei linowej…, mamy nadzieję, że będzie to już impreza – głównie[...]
Zabieliło nam się dzisiaj za oknami w Wiśle… W kolejnych dniach zamierzamy powrócić do naśnieżania tras, mają być ku temu warunki… Napiszemy Wam też nieco o naszych najbliższych planach…


